I am PHOTOGRAPHER & FILMMAKER

Poprzez fotografię realizuje swoją pasję do obrazu, spełniam się zawodowo i tworzę historię do której zawsze można wrócić. Mój styl to naturalne światło i ciekawa perspektywa. Kładę duży nacisk na postprodukcję, skupiam się na modyfikacji światła, odpowiednim jego eksponowaniu, modelowaniu oraz pracuje nad kolorem. W reportażu ufam swojej intuicji. Patrze, widzę i przewiduje, a co za tym idzie – fotografuje. Jestem spostrzegawcza i wrażliwa, tworzę historię, opowieść dnia oraz wyszukuje„perełeczki”, które decydują o unikalności tej historii. Dzięki filmowi uwalniam swoje myśli. Łamie stereotypy, tworzę swój własny styl i samemu wyszukuje metod na realizacje filmu.

CLIENTS & PUBLICATIONS

UPC, Samsung, Dell, Momentum Way, Maszczyk, Castorama, Butik, Colorshake, Top Gear, Anna Lewandowska, Ewa Szabatin, Madox Designe, Sylwia Gruchała, Zosia Ślotala, What Anna Waers, Mis Polonia 2008 Angelika Jakubowska, Mustang Klub Polska, AZS Politechnika Warszawska, Student Travel, HollyCow.

Canal +, British Voug, Pytanie na śniadanie, Gallop, Drogerie Douglas, be Glossy, Runner’s, Czasopismo Bieganie, Lounge Magazyn, Fotopolis, Digital Camera

instagram @justynagieleta