Poprzez fotografię realizuje swoją pasję do obrazu, spełnia się zawodowo i tworzy historię do której zawsze można wrócić. Jej styl to naturalne światło i ciekawa perspektywa. Kładzie duży nacisk na postprodukcję, skupia się na modyfikacji światła, odpowiednim jego eksponowaniu, modelowaniu oraz pracuje nad kolorem. W reportażu ufa swojej intuicji. Patrzy, widzi i przewiduje, a co za tym idzie – fotografuje. Jest spostrzegawcza i wrażliwa, tworzy historię, opowieść dnia oraz wyszukuje„perełeczki”, ktre decydują o unikalności tej historii. W fotografii reklamy do każdego obiektu podchodzi z niezwykłą dbałością o szczegóły. Stara się przetransferować cechy towarzyszące danemu produktowi i wzbudzić emocje, które są w jej odczuciu dźwignią reklamy. Poprzez ruch, dźwięk, muzykę i czas może znacznie precyzyjniej zaprezentować widzowi to co chce przekazać. Dzięki filmowi uwalnia swoje myśli. Łamie stereotypy, tworzy swój własny styl i samemu wyszukuje metod na realizacje filmu.
j.gieleta@gmail.com
+48 793 606 101
CLIENTS:
Samsung, Dell, UPC, Maszczyk, Castorama, Butik, Colorshake,  Top Gear, Anna Lewandowska, Ewa Szabatin, Sylwia Gruchała, Zosia Ślotala, What Anna Waers, Mis Polonia 2008 Angelika Jakubowska, Mustang Klub Polska, AZS Politechnika Warszawska, Student Travel, HollyCow.
Publikacje: Canal +, British Voug, Pytanie na śniadanie, Gallop, Drogerie Douglas, be Glossy, Runner’s, Czasopismo Bieganie, Lounge Magazyn, Fotopolis, Digital Camera

 

 

na stronę