OFERTA CENOWA

"WEDDING"

1 / SESJA DLA PAR

Każda z historii ma swój początek. Sesja zdjęciowa dla par to świetny pomysł na prezent lub pamiątkowe zdjęcia do ramki. Wspólnie spędzony czas z partnerem/ką w plenerze, spacerując i okazując sobie uczucie. W luźnym stylu. Przykładowe sesje obejrzysz klikając tutaj lub w menu głównym zakładka COUPLE.

600,- PLN

2 / PRZYGOTOWANIE

To najbardziej emocjonujący czas. Zamieszanie i stres wywołany napiętym harmonogramem dnia, wciąż przewijający się ludzie przez mieszkanie… Tą część reportażu ślubnego lubię najbardziej. Mało kto się przejmuje moją obecnością, każdy jest zajęty sobą i sprawami, które zostały mu powierzone, a w tym wszystkim Wy, którzy myślą o tym czy wszystko wyjdzie tak jak zaplanowaliście. I to jest idealne miejsce pracy dla mnie 😉  Wielokrotnie, przy przekazywaniu zdjęć, spotykam się z zaskoczeniem, „nie wiedziałam że taka sytuacja miała miejsce„. 

Wyłapuje istotne chwile, które otwierają historię waszego ważnego dnia.

500,- PLN 

3 / CEREMONIA

Ślub kościelny, cywilny, humanistyczny… to wyjątkowe ceremonie i do każdej podchodzę z wielkim szacunkiem. Ślub jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w życiu człowieka, to moment połączenia się na zawsze z ukochaną osobą. Biała suknia, słowa przysięgi, obecność najbliższej rodziny i przyjaciół. Posiadam Liturgiczny Kurs dla Fotografów i Operatorów Kamer. Mam pełną świadomość kiedy mogę robić zdjęcia, a kiedy mogę się oddalić. Znam granicę intymności.

1000,- PLN

4 / MAŁA SESJA

w dniu ślubu

Ze względu na bezpieczeństwo Waszej garderoby ten rodzaj pleneru ma charakter sesji portretowej. Preferuje sesję w dniu ślubu ze względu na emocje, które towarzyszą Wam w tym czasie są nie do powtórzenia podczas sesji w plenerze innego dnia. Jak również, wasz wizerunek, do którego przygotowywaliście się miesiącami jest rzeczywisty. Z powodu ograniczenia czasowego, taka sesja trwa około 30-45 min, w lokalizacji bliskiej wydarzenia.

300,- PLN 

5 / WESELE

Pierwszy taniec, tort, toasty, zabawa to przede wszystkim zdjęcia akcji.

1000,- PLN

6 / SESJA PLENEROWA

Wykonywana w innym dniu niż ślub w dowolnym miejscu Polski, wszędzie tam gdzie sięga wasz wzroki myśli (w górach, nad morzem, jeziorem,  w mieście, w lesie… ) Poświęcam cały dzień dla was lecz z doświadczenia wiem, że po 3 godzinach, para jest już zmęczona dlatego proponuje przerwę na obiad i dalszy plener. 

800,- PLN 
Na mojej stronie umieszczam głównie zdjęcia mówiące coś o moim stylu – artystyczne spojrzenie. Natomiast w Waszej kolekcji przekazuje również zdjęcia portretowe, grupowe, detale. Przy portretach, zdjęciach grupowych daję wskazówki dotyczące pozycji, miejsca, poprawiam widoczne mankamenty.
Czas oczekiwania na zdjęcia to od 2 tyg. do 4 tyg. Przekazuje wyretuszowanych 300 zdjęć na pendrive. Dojadę do każdego miejsca, lecz jeśli miejsce ślubu jest oddalone od Warszawy więcej niż 60 km doliczam koszt podróży.  Obecnie pracuje na pełno klatkowej lustrzance cyfrowej marki Canon EOS 5D Mark II (rozdzielczość zdjęć: 3744px x 5616px) oraz Sony a6500 (rozdzielczość zdjęć: 6000 x 4000px).

FOTOKSIĄŻKA

DreamBox PRO 

Format 20×20 cm 

DreamBook PRO to wysokiej jakość fotoksiążka. Połączenie fotograficznego naświetlenia z drukiem atramentowym. Dodatkowo żadne ze zdjęć nie zniknie w załamaniu stron ponieważ fotoksiążka rozkłada się na płasko! W formacie 20 x 20 cm. 

50 str.
100 zdj.
250,00 zł
100 str.
200 zdj.
375,00 zł
150 str.
300 zdj. 
410,00 zł

W PREZENCIE

ODE MNIE

OTRZYMACIE

DO WYBORU:

1 / FOTO BOX

Drewniany

Drewniane pudełko w stylu rustykalnym wraz ze 100 zdjęciami w wymiarze 10 x 15cm i drewnianym pendrivem. Pudełko wykonane z surowego drewna sosnowego, pokryte lakieremw rozmiar 18 x 18 x 5 cm, wyścielone kremowym sztucznym futerkiem. Posiada wysuwane zamknięcia.  

2 / FOTO BOX

Szklany

Szklane pudełko teraz ogromny trend, wraz ze 100 zdjęciami w wymiarze 9 x 12cm i szklanym ze złotą zatyczką pendrivem. Pudełko wykonane ze szkła wykończone złotym aluminium.

Masz pytanie…?

Jeśli spodobały wam się moje zdjęcia, styl i chcecie porozmawiać, zapytać o wolny termin lub o ofertę to zapraszam do skontaktowania się ze mną.

j.gieleta@gmail.com

+48 793 606 101