24/11/2017

Adrianna Palka

Po cudownych chwilach nadchodzą niezapomniane wspomnienia. Te które nas rozśmieszają, które unoszą nasze dusze i pokazują nam, że wszystko, co kiedyś znajdowało się w naszym umyśle, nadal żyje w sercu.

Każdy z nas ma wspomnienia, które wywołują w nas uśmiech i unoszą nas w przyjemność. Powrót do nich w trudnych chwilach pozwoli na to, byśmy otoczyli się przez energię wczorajszego szczęścia, które daje nam siłę w naszej teraźniejszości. Często mówi się, że wspomnienia gromadzą wspaniałe chwile, których żadna fotografia nie byłaby w stanie uchwycić. Ponieważ żadne media elektroniczne nie oddadzą zapachów, dreszczy szczęścia na skórze czy smaku to fotografia może uruchomić proces powrócenia do emocji i zmysłów.

Naturalność w odniesieniu do urody i autentyczność w odniesieniu do charakteru. Kto zna lub obserwuje Adrianna Palka (www.adriannapalka.pl) doskonale wie co mam na myśli 🙂 Gdy 4 lata temu poznałam Adę, zapytałam się jej „ile lat już trenuje?”, wydawałoby się, że pytanie może być trochę nie na miejscu (pytając sportowca) ale w obecnych czasach nie jest to takie oczywiste… 😉
Odpowiedziała „Całe życie
Za makijaż i włosy Ady była odpowiedzialna Joanna Imroth

RECENT POSTS