30 Lipiec 2019
NAT FIT CAMP Summer 2019 vol.1

Podczas pierwszej edycji Nat Fit Camp w 2019 roku, miałam okazję przetestować aparat Canon EOS R razem z obiektywem EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM oraz RF 24-105 mm F/4L is USM.

#dajmocwezmoc

Wieczorny chill w Camp Spa jest jednym z podstawowych punktów Nat Fit Campów

campspa.pl

Zielona siła w ciele człowieka przepływa w sposób harmonijny, wtedy człowiek jest zdrowy. Taką filozofię odnajdziemy w jodze i medycynie chińskiej.

Przebywanie wśród zieleni regeneruje nasze siły. Już samo przebywanie wśród zieleni, zwłaszcza na łonie natury, regeneruje siły witalne człowieka, a także uzdrawia jego ciało i duszę. Sam na pewno nieraz doświadczyłeś tego, jeśli spacerowałeś kiedyś wśród leśnej ciszy i zieleni drzew. Zieleń ma kojący wpływ na układ nerwowy, pomaga się zrelaksować i odstresować. Zielony kolor to istna barwa zdrowia. Warto otaczać się nią i korzystać z jej zbawiennego wpływu na ciało i umysł.

Jednym z nietypowych i jak do tej pory niespotykanym przeze mnie pomysłem jest „Leśne kino”. Codziennie natura oferuje inny seans filmowy, w zależności od pogody 😉

SPA jest cudowne, tak naprawdę, nie masaże, sauna czy jacuzzi jest tutaj najważniejsze (owszem też ważne) ale to, że wszystko jest pod gołym niebem i w lesie to jest takie SPA dla duszy. Tym razem zaskoczyła nas nie mały deszczyk tylko burza z piorunami. Doznania towarzyszące były nie do opisania. Przyjemnie siedzieć w ciepłym jacuzzi a wokół ciebie pada przyjemnie chłodny deszcz który orzeźwia.

Woda z pokrzywą.

Kubeł zimnej wody po saunie.

Decydując się na udział w Nat Fit Campie możesz być pewny, że będziesz pod czujnym okiem Natalii i każdy błąd będzie skorygowany. Co według mnie jest ogromnym plusem, bo wykonywanie prawidłowo ćwiczeń jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa Twojego ciała.
Po treningu, prawdziwe przyjemności...

W urokliwej stodole Glendoria, która również jest stałym punktem odwiedziń. www.glendoria.pl

Chmury sprawiaj, że zwykła scena nabiera wyjątkowości i tajemniczości.

Kiedy ostatnio uwolniłeś/aś swoje emocje, tak po prostu, stojąc tu i teraz, poruszając się bez namysłu, skacząc, unosząc ręce i puszczając je swobodnie, krzycząc lub płacząc, a może po prostu głęboko oddychając…?
Uwalniając swoje emocje odsłaniasz prawdziwego/ą siebie, a to staram się pokazać w swoich zdjęciach – naturalny portret.

Kontrast…

Gdy fotografowana osoba wie że jest fotografowana i gdy nie wie 🙂 

Poprosiła (kazałam :D) wejść dziewczynom w tą wysoka trawę, początkowo miały bekę, że muszą pokonywać wysoką trawę i co to za zdęcie może wyjść gdy tak mało subtelnie idzie im pokonywanie „chaszczy”, a tu jednak moja intuicja nie zawiodła…

Deszcz był przyjemnym dodatkiem, który wogóle nam nie przeszkadzał podczas zwiedzania Lawendowego pola w nowym Kawkowo www.lawendowepole.pl

Mieszkaliśmy i trenowałyśmy w urokliwym miejscu „Zakątek Sary” schowany daleko od głównej ulicy pomiędzy lasami i polanami.

www.zakateksary.pl

Dooo bieguuu… Goootowi… STAART!

Trening w formie zabawy

Wieczorne treningi to przede wszystkim rozciąganie, joga i wyciszenie ciała i duszy.

Trening z gumami Miniband. Po takim treningu czuć ogień w mięśniach…

Jest też czas wolny dla siebie i każdy robi to co chce… 😀

Nie obejdzie się bez portretów i tych pozowanych i tych z ukrycia 😉