Fotografia powstała po to, aby dokumentować rzeczywistość, 
dlatego chcę uwiecznić waszą autentyczną historię. 

KAŻDA

Z HISTORII

JEST

NIEPOWTARZALNA

Na początku byliście parą…

Każda z historii ma swój początek. Sesja zdjęciowa dla par to świetny pomysł na prezent lub pamiątkowe zdjęcia do ramki. Wspólnie spędzony czas z partnerem/ką w plenerze, spacerując i okazując sobie uczucie. W luźnym stylu. Przykładowe sesje obejrzysz klikając tutaj lub w menu głównym zakładka COUPLE.

FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY

to
 
zobrazowana historia zdarzeń i faktów,
znanych fotografowi z bezpośredniej obserwacji.
NIE INGERUJE W PLAN DNIA, NIE TWORZĘ SZTUCZNYCH SYTUACJI. PO PROSTU CHCĘ ABY ZDJĘCIA BYŁY PRAWDZIWE I ODZWIERCIEDLAŁY RZECZYWISTOŚĆ.
Poranek przed wielkim wydarzeniem

To najbardziej emocjonujący czas. Zamieszanie i stres wywołany napiętym harmonogramem dnia, wciąż przewijający się ludzie przez mieszkanie… Tą część reportażu ślubnego lubię najbardziej. Mało kto się przejmuje moją obecnością, każdy jest zajęty sobą i sprawami, które zostały mu powierzone, a w tym wszystkim Wy, którzy myślą o tym czy wszystko wyjdzie tak jak zaplanowaliście. I to jest idealne miejsce pracy dla mnie 😉  Wielokrotnie, przy przekazywaniu zdjęć, spotykam się z zaskoczeniem, „nie wiedziałam że taka sytuacja miała miejsce„. 

Wyłapuje istotne chwile, które otwierają historię waszego ważnego dnia.

Godzina „0”

Ślub kościelny, cywilny, humanistyczny… to wyjątkowe ceremonie i do każdej podchodzę z wielkim szacunkiem. Ślub jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w życiu człowieka, to moment połączenia się na zawsze z ukochaną osobą. Biała suknia, słowa przysięgi, obecność najbliższej rodziny i przyjaciół. Posiadam Liturgiczny Kurs dla Fotografów i Operatorów Kamer. Mam pełną świadomość kiedy mogę robić zdjęcia, a kiedy mogę się oddalić. Znam granicę intymności.

Czas na świętowanie

Pierwszy taniec, tort, toasty, zabawa to przede wszystkim zdjęcia akcji. 

Zdjęcia portretowe to nierozłączna część ślubu

Mała sesja portretowa w dniu ślubu. 

Ze względu na bezpieczeństwo Waszej garderoby ten rodzaj pleneru ma charakter sesji portretowej. Preferuje sesję w dniu ślubu ze względu na emocje, które towarzyszą Wam w tym czasie są nie do powtórzenia podczas sesji w plenerze innego dnia. Jak również, wasz wizerunek, do którego przygotowywaliście się miesiącami jest rzeczywisty. Z powodu ograniczenia czasowego, taka sesja trwa około 30 min, w bliskiej lokalizacji.

Wymarzony plener w wyjątkowym miejscu

Wykonywana w innym dniu niż ślub w dowolnym miejscu Polski, wszędzie tam gdzie sięga wasz wzroki myśli (w górach, nad morzem, jeziorem,  w mieście, w lesie… ) Poświęcam cały dzień dla was lecz z doświadczenia wiem, że po 3 godzinach, para jest już zmęczona dlatego proponuje przerwę na obiad i dalszy plener. 

i co dalej…?
Na mojej stronie umieszczam głównie zdjęcia mówiące coś o moim stylu – artystyczne spojrzenie. Natomiast w Waszej kolekcji przekazuje również zdjęcia portretowe, grupowe, detale. Przy portretach, zdjęciach grupowych daję wskazówki dotyczące pozycji, miejsca, poprawiam widoczne mankamenty.
Czas oczekiwania na zdjęcia to od 2 tyg. do 4 tyg. Przekazuje wyretuszowanych 300 zdjęć. Dojadę do każdego miejsca, lecz jeśli miejsce ślubu jest oddalone od Warszawy więcej niż 60 km doliczam koszt podróży.  Obecnie pracuje na pełno klatkowej lustrzance cyfrowej marki Canon EOS 5D Mark II (rozdzielczość zdjęć: 3744px x 5616px) oraz Sony a6500 (rozdzielczość zdjęć: 6000 x 4000px).

PRZYKŁADOWE FOTOREPORTAŻE

w trakcie edycji

Przepraszam za nieaktywne odnośniki, trwają prace...

w trakcie edycji

Przepraszam za nieaktywne odnośniki, trwają prace...

w trakcie edycji

Przepraszam za nieaktywne odnośniki, trwają prace...

PRZYKŁADOWE SESJE PORTRETOWE

w trakcie edycji

Przepraszam za nieaktywne odnośniki, trwają prace...

w trakcie edycji

Przepraszam za nieaktywne odnośniki, trwają prace...

w trakcie edycji

Przepraszam za nieaktywne odnośniki, trwają prace...

Masz pytanie…?

Jeśli spodobały wam się moje zdjęcia, styl i chcecie porozmawiać, zapytać o wolny termin lub o ofertę to zapraszam do skontaktowania się ze mną.

j.gieleta@gmail.com

+48 793 606 101